Konferencja Lunch z e-commerce

VI EDYCJA

Warszawa, Jutrzenki 135
9.12.2022
10:00 - 17:00

Nowe oblicze KPI, czyli Keep People I...

W trakcie 6. edycji Konferencji Lunch z e-commerce skupiliśmy się na zagadnieniach związanych z rozwojem kompetencji przywódczych oraz umiejętności miękkich, tak przydatnych w twardym e-biznesie. Była to nasza odpowiedź na wyzwania, z którymi codziennie mierzą się przedstawiciele kadry zarządzającej w sklepach internetowych.

Nie było Cię z nami ostatnio? Zobacz wideo z 6. edycji Konferencji Lunch z e-commerce.

Odkryj inspirujących mówców 6. edycji Konferencji Lunch z e-commerce.

Kotów

Sebastian Kotów

Psycholog, wykładowca akademicki

Jeden z najlepszych psychologów biznesu w Polsce, przedsiębiorca, doświadczony menedżer z ponad 20-letnim stażem. CEO firmy doradczej Institute of Behavioral Design oraz partner w firmie badawczej Neurohm. Ukończył studia z zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii w zarządzaniu oraz psychologii klinicznej i zdrowia. Jest również terapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. Wspiera menedżerów i zespoły w transformacji prowadząc wykłady, warsztaty i konsultacje indywidualne. W ciągu ostatnich 10 lat prowadził szkolenia dla ponad 200 organizacji, a w jego wykładach wzięło udział ponad 500 tys. osób z 80 krajów. Wykładowca psychologii zarządzania na studiach MBA i EMBA na Akademii Leona Koźmińskiego, Akademii WSB i gościnnie na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Popularyzator psychologii, autor 6 bestsellerów z zakresu samodoskonalenia, rozwoju oraz zarządzania. Członek American Psychological Associatnion, Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, Institute of Leadership & Management w Londynie, Society for Behavioral Neuroscience and Comparative Psychology oraz Society for Personality and Social Psychology.

Kucharska

Joanna Kucharska

HR Subject Matter Ekspert, HR Influencer

Pasjonatka HR i biznesu, liderka, mentorka i trenerka. W Sii Polska przez 15 lat tworzyła i wdrażała strategię HR od procesów rekrutacji, onboardingu, komunikacji wewnętrznej, przez wszystkie procesy worker experience po offboarding. Zwolenniczka łączenia twardych danych biznesowych z „miękkim” podejściem, które woli nazywać ludzkim. Jej konikiem jest budowanie efektywnych zespołów w oparciu o rozwijanie mocnych stron, wykorzystywanie różnorodności i jej synergii w biznesie, a także wspieranie kobiet w rozwoju. Zespołami rozproszonymi zarządzała przez wiele lat, zarówno w formule liniowej jak i funkcyjnej. Jest również autorką programu mentoringowego w organizacji zatrudniającej ponad 7000 pracowników a najwięcej satysfakcji daje jej występowanie w roli mentorki właśnie osobiście. Jest również członkiem think tanku HR Influencers.

Kwiatkowska

Joanna Kwiatkowska

Kubota S.A., Vice CEO, Sales Director, Co-Founder

Posiada 10-letnie doświadczenie w branży IT, w szczególności w zakresie narzędzi e-commerce oraz social media, systemów zarządzania dużymi zasobami danych oraz analityki danych.  Od 2018 r. Co-founder, Head of e-commerce & CTO w Kubota S.A. Kompleksowo zarządza kanałami sprzedaży online marki Kubota oraz zespołem e-commerce. Zajmuje się administracją IT, budżetowaniem, planowaniem i wdrażaniem strategicznych planów rozwojowych. Od 2013 r. współautorka ponad 10 projektów R&D (informatycznych oraz filmowo-informatycznych) o wartości prawie 50 mln zł dofinansowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Regionalnych Programów Operacyjnych. Współuczestniczyła w projektach R&D (głównie z zakresu wytwarzania instalacji pilotażowych/demonstracyjnych) o wartości 40 mln zł.

Nail

François Nail

CEO Round Table, Moderator & Founder

Ukończył ESCP – wiodącą Szkołę Biznesu we Francji – oraz Podyplomowe Studia Socjologii Pracy i Organizacji. W maju 1991 roku stworzył własną firmę NAJ International, pierwszą w Polsce agencję doradztwa personalnego. Obecnie skupia się na prowadzeniu forum CEO Round Table oraz executive coachingu (ponad 3200 godzin indywidualnego coachingu, głównie dla prezesów). François jest założycielem i partnerem zarządzającym firmy RSQ Management, która powstała w 2001 roku. Misją RSQ Management jest budowanie kapitału społecznego wśród liderów w Polsce. Firma oferuje executive coaching oraz prowadzi pierwszą i największą sieć networkingu biznesowego skupioną na rozwoju przywództwa w Polsce – forum CEO Round Table. François mówi po francusku, angielsku, polsku i niemiecku. Wraz z żoną mają troje dzieci.

Sikorska

dr Maciej Sikorski

MH Group S.A., Przewodniczący Rady Nadzorczej

Od ponad 3 lat wykładowca na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej. Współpracuje z funduszami inwestycyjnymi i deweloperami w zakresie zarządzania nowoczesną formą komunikacji oraz pozyskiwania Klienta. Na bieżąco śledzący najnowsze trendy Zarządzania zespołami w Polsce jak i na świecie. Na co dzień pasjonat kiteboardingu, crossfitu i triathlonu.

Tworzydło

prof. UW, dr hab. Dariusz Tworzydło

Exacto, Prezes Zarządu

Dr hab. Dariusz Tworzydło, prof. UW. Kierownik Katedry Komunikacji Społecznej i Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim, prezes zarządu Exacto. Były prezes zarządu Stowarzyszenia Agencji Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Były członek Rady Etyki Public Relations. Doradca zarządów firm i instytucji. Członek rad nadzorczych. Rzecznik Prasowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie. Autor ponad 270 publikacji polskich i zagranicznych, w tym książek wydawanych w PWN oraz Difin.

Wysokiński

Łukasz Wysokiński

InPost Fulfillment, Dyrektor zarządzający

Manager z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i rozwoju biznesu e-commerce. Od ponad 25-lat aktywny w międzynarodowym biznesie i wielokulturowych środowiskach biznesowych. Koncentruje się na sprzedaży, rozwoju spółek, handlu transgranicznym, wdrażaniu procesów i dostarczaniu synergii dostosowanych do każdego modelu biznesowego dedykowanego rynkom B2B, B2C a w szczególności operacjom logistycznym fulfillment. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, audycie procesów end2end dla e-commerce, rozwoju e-commerce fulfillment na rynkach europejskich oraz sprzedaży (między innymi w grupach kapitałowych OEX, Asseco Poland, Prokom Software, Orkla Food).

Chcesz porozmawiać o Konferencji? Jesteśmy dla Ciebie!

Joanna Tymowicz

Joanna Tymowicz

Organizator, prelekcje, sponsorzy

Bądź z nami w kontakcie. Zapisz się do newslettera.