Konferencja Lunch z e-commerce

II EDYCJA

Warszawa, Golden Floor
17.04.2019
11.30 - 17.30

Odkryj inspirujących mówców 2. edycji Konferencji Lunch z e-commerce.

Kwiatkowski

Tomasz Kwiatkowski

Ideo Force, Key Account Manager

Z marketingiem internetowym związany od wielu lat. Specjalizuje się w działaniach digitalowych dla e-commerce. W ramach swoich obowiązków przelewa swoją wiedzę w realizacje i zwiększa zyski wielu e-sklepów. Ponadto dzieli się swoją wiedzą na uczelniach wyższych.

Lipiec

Marcin Lipiec

Ideo, Manager ds. Kluczowych Klientów

Od 2008 r. stale związany z branżą IT jako Kierownik Projektów Internetowych. Następnie jako Menadżer ds. Kluczowych Klientów. Posiada doświadczenie przy realizacji projektów e-marketingowych, e-biznesowych oraz prowadzeniu szkoleń z obsługi systemów informatycznych. Zarządzał projektami, których przedmiotem było zaprojektowanie, budowa i wdrożenie dedykowanych systemów informatycznych opartych o technologię internetową.

Prętnicka Markiewicz

Jagoda Prętnicka – Markiewicz

180heartbeats + JUNG v. MATT, Brand Communication Director

Pasjonują ją prawidłowości i niekonwencjonalne zastosowania narzędzi do analizy wypowiedzi internautów. W liczbach szuka odpowiedzi i wskazówek do optymalizowania działań marketingowych, sprzedażowych i obsługi klienta. Doświadczenie zdobywała w agencjach reklamowych i public relations, pracując dla marek takich jak Coca-Cola, Microsoft, LG Polska czy Fox Polska.

Szczyrek

Paweł Szczyrek

Ideo Force, Creative & Content Manager

Pomaga firmom w skutecznej komunikacji w cyfrowym świecie. W Ideo Force zajmuje się m.in. tworzeniem chatbotów, koncepcji marketingowych i komunikacyjnych oraz kreatywnych kampanii reklamowych. Jego ambicją jest tworzenie rozwiązań promocyjnych, które wyłamują się ze zjawiska ślepoty banerowej i angażują odbiorców. Swoją wiedzą dzieli się ze studentami w roli wykładowcy oraz na szkoleniach branżowych. Łączy zainteresowania nowinkami technologicznymi i narzędziami mającymi wpływ na konwersję z wiedzą z zakresu językoznawstwa i teorii budowania narracji. Zwolennik interdyscyplinarnego podejścia do marketingu i reklamy.

Ugorowska

Katarzyna Ugorowska

Vintom, Client Service Director

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Odpowiada za relacje z kluczowymi klientami, różnych branż, w tym za projekty realizowane dla organizacji pozarządowych. Prowadzi warsztaty oraz webinary na temat skutecznej wysyłki e-mail marketingu, a także działań, które pozwalają unikać spamu. Jest także członkiem grupy roboczej Email Marketing IAB.

Chcesz porozmawiać o Konferencji? Jesteśmy dla Ciebie!

Joanna Tymowicz

Joanna Tymowicz

Organizator, prelekcje, sponsorzy
Paweł Szczyrek

Paweł Szczyrek

Organizator, prelekcje, sponsorzy

Bądź z nami w kontakcie. Zapisz się do newslettera.