Konferencja Lunch z e-commerce

I EDYCJA

Hotel Falcon, Rzeszów
28.11.2018
12.00 - 16.00

Odkryj inspirujących mówców 1. edycji Konferencji Lunch z e-commerce.

Kwiatkowski

Tomasz Kwiatkowski

Ideo Force, Key Account Manager

Z marketingiem internetowym związany od wielu lat. Specjalizuje się w działaniach digitalowych dla e-commerce. W ramach swoich obowiązków przelewa swoją wiedzę w realizacje i zwiększa zyski wielu e-sklepów. Ponadto dzieli się swoją wiedzą na uczelniach wyższych.

Kwiatkowski

Paweł Szczyrek

Ideo Force, Creative & Content Manager

Pomaga firmom w skutecznej komunikacji w cyfrowym świecie. W Ideo Force zajmuje się m.in. tworzeniem chatbotów, koncepcji marketingowych i komunikacyjnych oraz kreatywnych kampanii reklamowych. Jego ambicją jest tworzenie rozwiązań promocyjnych, które wyłamują się ze zjawiska ślepoty banerowej i angażują odbiorców. Swoją wiedzą dzieli się ze studentami w roli wykładowcy oraz na szkoleniach branżowych. Łączy zainteresowania nowinkami technologicznymi i narzędziami mającymi wpływ na konwersję z wiedzą z zakresu językoznawstwa i teorii budowania narracji. Zwolennik interdyscyplinarnego podejścia do marketingu i reklamy.

Kwiatkowski

Wojciech Szymański

Ideo Force, CEO

W firmie oprócz koordynowania pracą zespołu przygotowuje strategie marketingowe, strategie e-PR oraz plany media relations w Internecie. Pracował m.in. dla: BPH TFI, SKOK, Śnieżka, Polpharma, LG, Wirtualna Polska, Black Red White, Wolters Kluwer. Łączy pracę zawodową stricte związaną z e-marketingiem i e-commerce z pasją dzielenia się wiedzą. Jest wykładowcą Wyższej Szkoły Europejskiej, Akademii Leona Koźmińskiego, Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Jest autorem wielu książek, artykułów oraz publikacji, między innymi: „E-marketing. Planowanie, narzędzia, praktyka”, „Content marketing - współczesny poradnik po marketingu treści”, „E-marketing – kompendium dla menadżerów”, „Leksykon pozycjonowania”. W wolnych chwilach jeździ na motocyklu oraz chodzi po polskich górach.

Kwiatkowski

Łukasz Szymański

Ideo, Head of Marketing and PR

Z wykształcenia informatyk, z powołania marketingowiec. Dzięki takiemu połączeniu wie, jak po ludzku opowiadać o najbardziej nawet skomplikowanych projektach IT. Niezależnie od sytuacji wieczny optymista, który jak mało kto potrafi zarazić pozytywną energią i podsuwać zwariowane pomysły. Bywa prelegentem, trenerem, konsultantem, ale i publicystą, który ma sporo do powiedzenia na temat szeroko pojętego „bycia marek” w Internecie i nie tylko.

Chcesz porozmawiać o Konferencji? Jesteśmy dla Ciebie!

Joanna Tymowicz

Joanna Tymowicz

Organizator, prelekcje, sponsorzy
Paweł Szczyrek

Paweł Szczyrek

Organizator, prelekcje, sponsorzy

Bądź z nami w kontakcie. Zapisz się do newslettera.